Програма и Резултати

Програма за срещите по ръгби от Световното първенство в Нова Зеландия 2011

ФИНАЛ:

Неделя 23, 11.оо часа:

Франция 78 Н. Зеландия

Бронзов финал

Петък 21, 10:30 часа:

Уелс 18 – 21 Австралия

Полуфинали

Събота 15, 11.оо часа:

Уелс 89 Франция

Неделя 16, 11.оо часа:

Австралия 620 Нова Зеландия

Четвъртфинали

Събота 8, 8.00 часа: Ирландия 1022 Уелс
Събота 8, 10.30 часа: Англия 12–19 Франция

Неделя 9, 8.00 часа: Южна Африка 911 Австралия
Неделя 9, 10.30 часа: Нова Зеландия 3310 Аржентина

Септември
Петък 9, 11.30 часа, група A: Нова Зеландия 41–10 Тонга
*
Събота 10, 4.00 часа, група B: Шотландия 34–24 Румъния
Събота 10, 6.30 часа, група D: Фиджи 49–25 Намибия
Събота 10, 9.00 часа, група A: Франция 47–21 Япония
Събота 10, 11.30 часа, група B: Аржентина 9–13 Англия
*
Неделя 11, 6.30 часа, група C: Австралия 32–6 Италия
Неделя 11, 9.00 часа, група C: Ирландия 22–10 САЩ
Неделя 11, 11.30 часа, група D: Южна Африка 17–16 Уелс
*
Сряда 14, 5.30 часа, група D: Самоа 49–12 Намибия
Сряда 14, 8.00 часа, група A: Тонга 20–25 Канада
Сряда 14, 10.30 часа, група B: Шотландия 15-6 Грузия
*
Четвъртък 15, 10.30 часа, група C: Русия 6–13 САЩ
*
Петък 16, 11.00 часа, група A: Нова Зеландия 83–7 Япония
*
Събота 17, 6.30 часа, група B: Аржентина 43–8 Румъния
Събота 17, 9.00 часа, група D: Южна Африка 49–3 Фиджи
Събота 17, 11.30 часа, група C: Австралия 6–15 Ирландия
*
Неделя 18, 6.30 часа, група D: Уелс 17–10 Самоа
Неделя 18, 9.00 часа, група B: Англия 41-10 Грузия
Неделя 18, 11.30 часа, група A: Франция 46–19 Канада
*
Вторник 20, 10.30 часа, група C: Италия 53-17 Русия
*
Сряда 21, 10.30 часа, група A: Тонга 31–18 Япония 
*
Четвъртък 22, 11.00 часа, група D: Южна Африка 87–0 Намибия
*
Петък 23, 10.30 часа, група C: Австралия 67–5 САЩ
*
Събота 24, 9.00 часа, група B: Англия 67–3 Румъния
Събота 24, 11.30 часа, група A: Нова Зеландия 37–17 Франция
*

Неделя 25, 5.30 часа, група D: Фиджи 7–27 Самоа
Неделя 25, 8.00 часа, група C: Ирландия 62–12 Русия
Неделя 25, 10.30 часа, група B: Аржентина 13–12 Шотландия

Понеделник 26, 9.30 часа, група D: Уелс 81–7 Намибия

Вторник 27, 7.00 часа, група A: Канада 23–23 Япония  
Вторник 27, 9.30 часа, група C: Италия 27–10 САЩ

Сряда 28, 9.30 часа, група B: Грузия 25–9 Румъния

Петък 30, 10.30 часа, група D: Южна Африка 13–5 Самоа

Октомври 
Събота 1, 5.30 часа, група C: Австралия 68–22 Русия
Събота 1, 8.00 часа, група A: Франция 14–19 Тонга
Събота 1, 10.30 часа, група B: Англия 16–12 Шотландия

Неделя 2, 3.00 часа, група B: Аржентина 25–7 Грузия
Неделя 2, 5.30 часа, група A: Нова Зеландия 79–15 Канада
Неделя 2, 8.00 часа, група D: Уелс 66–0 Фиджи
Неделя 2, 10.30 часа, група C: Ирландия 36–6 Италия

Четвъртфинали
Събота 8, 8.00 часа: Победител Група C Ирландия Уелс 2-ри Група D
Събота 8, 10.30 часа: Победител Група B Англия Франция 2-ри Група A

Неделя 9, 8.00 часа: Победител Група D Южна Африка – Австралия 2-ри Група C
Неделя 9, 10.30 часа: Победител Група A Нова ЗеландияАржентина 2-ри Група B

Полуфинали
Събота 15, 11.00 часа: Уелс Франция

Неделя 16, 11.00 часа: Австралия – Нова Зеландия

Финал за трето място
Петък 21, 10.30 часа: УЕЛС – АВСТРАЛИЯ

ФИНАЛ

Неделя 23, 11.00 часа: ФРАНЦИЯ – НОВА ЗЕЛАНДИЯ

НОВА ЗЕЛАНДИЯ е ШАМПИОН!

Посочените часове са в българско време

Advertisements